_Dítě jako poslání: Slavné mámy, které nezůstaly u jednoho potomka

Datum publikace: 22.11.2018

Máte děti? Nebo je plánujete? Jedno, dvě? Nebo tři? Ani to není nic oproti některým slavným ženám, které svět zásobily svými potomky. Pět dětí ani vyšší věk nastávající matky u celebrit nehraje žádnou roli. Pojďte se podívat na rekordmanky.

Angelina Jolie

Příkladem za všechny je Angelina Jolie, která má dětí hned šest. Tři z nich jsou ale adoptované. Prvním z nich je Maddox Chivan, který se v roce 2001 narodil v Kambodži. O dva roky později přišel na svět v Ho Či Minově městě ve Vietnamu Pax Thien a ještě o dva roky mladší je Zahara Marley z Etiopie, kterou si však Angelina společně s Bradem Pittem adoptovali jako druhou v pořadí. Kromě toho mají i tři vlastní děti. V roce 2006 se jim narodil Shiloh Nouvel a před necelými deseti porodila dokonce dvojčata: chlapec má jméno Knox Léon a dcera Vivienne Marcheline.

Kris Jenner

Televizní celebritu a modelku Kim Kardashian zná každý, řada lidí už ale neví, že pochází z velmi početného rodinného klanu. Její máma Kris Jenner, která je rovněž slavnou osobností televizního průmyslu, má totiž ještě čtyři další dcery a jednoho syna. Čtyři děti má z prvního manželství s Robertem Kardashianem, další dvě dcery se jí narodily po uzavření sňatku s Brucem Jennerem.

Tori Spelling

Pamatujete na Donu ze seriálu Beverly Hills 902 10? Rodačce z Las Vegas je už 44 let, v loňském roce se však znovu stála mámou. Dokonce už popáté. „Hrozně mě to překvapilo. Ale vždy jsme chtěli velkou rodinu. Jsem opravdu nadšená,“ prohlásila poté, co zjistila, že je znovu těhotná. Dosud měla dvě dcery a dva syny, které „doplnil“ chlapeček Beau Dean.

Veronika Žilková

Známé vícenásobné matky ale nemusíme hledat jen za hranicemi. Jednu máme i na českém rybníčku. Veronika Žilková totiž není pouze mámou Agáty Hanychové, provdané Prachařové. Šestapadesátiletá herečka má čtyři děti ze tří manželství, navíc si osvojila syna i dceru. Takže, pro pořádek, kromě Agáty je také mámou Vincenta Navrátila, Cyrila Navrátila, Korduly Stropnické, Melichara Stropnického a osvojených Jana Herclíka a Markéty Herclíkové.

Autor: Petr Sobol

Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek