_VIP pupíky: Kdo za pár měsíců porodí?

VIP pupíky: Kdo za pár měsíců porodí?
Datum publikace: 07.02.2018

Na jaře se obvykle rodí hodně dětí - prý proto že během léta předchozího roku bylo dostatek času i chuti na sex. To letošní nebude výjimkou ani mezi celebritami. Situace je o to pikantnější, že přírůstek čekají hned dvě královské rodiny.

Miminko se má za nedlouho narodit do britské královské rodiny. Vévodkyně Kate s princem Williamem tají pohlaví děťátka. Proslýchá se ale, že by k jejich dvěma potomkům měly přibýt rovnou dvojčata. Kate navíc od začátku těhotenství trpí ukrutnými nevolnostmi. Těmi samými, kterými trpěla i v předchozích těhotenstvích.

Kromě vévodkyně Kate je oznámeno těhotenství i na dalším královském dvoře. Na jaře se má narodit miminko švédské princezně Madeleine. Princezna své nadcházející mateřství oznámila prostřednictvím Facebooku. S manželem už má 2 děti. Těhotenství princezny Madeleine a vévodkyně Kate už nejsou jen záležitostí rodiny, ale celé země.

Porodí i zoufalka

Zanedlouho porodí také „Zoufalá manželka“ Eva Longoria. Spolu s manželem oznámila těhotenství ve svých 42 letech. A to už zlí jazykové tvrdili, že zůstane bezdětná. Jestli bude mít Americká sexbomba chlapečka nebo holčičku je zatím ve hvězdách.

Další kdo očekává potomka je Paul Costabil. Jeho snoubenka, zpěvačka Perri, potvrdila těhotenství na Instagramu už loni v srpnu.

Rodit bude i bývalá manželka Orlanda Blooma Mirranda. S ním má kráska sedmiletého Flynna. Teď k němu přijde holčička, kterou si prý moc přála. Těhotná je se svým druhým manželem Evanem Spiegelem. 

Těhotná oštěpařka

A těhotná je i televizní hvězdička Kim Kardashian. Ta je ale zkušená matka, se svým mužem rapperem Kanyem Westenem však očekává dalšího syna. S manželem má dceru Haven Gamer (7) a Honor Marii (10).

V českém mediálním rybníčku se ale také zadařilo. Úplná a nejnovější pecka je druhé těhotenství oštěpařky Barbory Špotákové. Ta má přivést na svět svého druhého potomka. Přerušila tedy kariéru, ale po porodu se chce vrátit mezi atletickou elitu.
 
Autor: Zuzana Zelenková
Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek