_Hollywood plný očekávání… aneb kdy přiletí čáp?

Hollywood plný očekávání… aneb kdy přiletí čáp?
Datum publikace: 23.11.2017

Těhotenství se týká i velkých hollywoodských hvězd. Víte, kdo je právě teď „v tom“? Že ne? Rádi vás uvedeme do obrazu a vyvrátíme fámy, které jste možná stihla zachytit. Někdo totiž těhotný opravdu je, někdo jiný se zase jenom trochu přejedl…

Před třemi lety se spekulovalo o těhotenství Julie Roberts. Nakonec se ale zjistilo, že holywoodská megastar těhotná není. Pod drobnohledem spekulací se ale v poslední době ocitla také Kate Hudson, Jennifer Lawrence, dokonce i Jennifer Lopez. hvězdy následně vyvracely fámy o své graviditě, a stěžovaly si, jak těžké je býti v dnešní době celebritou. V tomto případě nelze, než souhlasit, protože poukazování na bříško v době, kdy třeba nemáte partnera opravdu nemusí být nic povzbudivého. 

O těhotenství Halle Berry se spekulovalo letos v červnu. Tahle padesátiletá krasavice ale těhotenství popřela s tím, že se jen trochu víc najedla. Spekulace o těhotenství  rozjely stříbrné šaty, ve kterých se ukázala na charitativní akci v Los Angeles. Bývalá Bond Girl tedy žádné miminko mít prý už nebude.
Podle jejích slov ženy v určitém věku vypadají jako těhotné, když si dají hamburger a hned se řeší, jestli jsou „v tom“, nebo jen prostě tlusté. Hale Berry se prý nelíbí nastolený trend vyhublých žen, podle nich se „točí svět“.
 
shutterstock_183456539.jpg
Zdroj: Shutterstock.com


Prokazatelně těhotná je Jessica Alba. Ta svoje těhotenství oznámila přes sociální sít Instagram když zveřejnila fotku s balonkem, na kterém je napsáno číslo tři.
 „S Cashem Warrenem oficiálně budeme oslabení přesilou dětí,“ zašpásovala u příspěvku Alba (36). S manželem, filmovým producentem Warrenem (38) tak už budou trojnásobnými rodiči. Nyní Alba tvrdí, že se veškerý volný čas snaží věnovat svým dvěma dcerám. Za nedlouho jim tedy přibude další parťák.
Mimochodem Instagram je stále oblíbenější způsob, jak dát vědět tuto novinku. V Česku se třeba tímto způsobem svěřila moderátorka Gabriela Lašková.

Kdo ještě čeká? Mindy Kaling a Jordin Sparks, modelka Miranda Kerr a Chrissy Teigen, kteří čekají už druhého potomka. Podobně jako Jessica Alba čeká i country zpěvačka Jessie James Decker třetí miminko.
 
Hollywoodské hvězdy už dávno svoje těhotenství netají, naopak se jím hrdě chlubí. díky  němu získávají zakázky v kampaních luxusních značek. Svěřují se se svými zážitky, pomáhají odtabuizovat některá témata.
 
Sledujte jejich příběhy a zjistíte, jak zábavné může VIP těhotenství být?
 
Autor: Zuzana Zelenková
Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek