_Gabriela Goldová: V životě ničeho nelituji!

Datum publikace: 04.01.2018

Gabriela Goldová, zpěvačka, která v posledních letech byla vidět převážně na Polském trhu, se opět čím dál více objevuje i u nás. Gábi je rozvedená, sama vychovává své, dnes už dospělé děti. O životě na cestách, vztazích i rodině jsme si s tohle talentovanou zpěvačkou povídali v našem rozhovoru…

Gabi, jste zpěvačka, podnikatelka, úspěšná žena a zároveň matka dvou, dnes už velkých dětí. Jak to všechno stíháte?

Teď jste ze mě udělala super ženu. Ale nepřijdu si nijak vyjímečná., vždyť každá pracující žena musí zvládat svou práci, děti, domov… To, že zpívám, beru jako obrovské plus. Koncertů mám pár v měsíci a po zbytek času se věnuji své firmě, dětem a péči o domácnost. Když byly děti malé, využívala jsem pomoc hospodyně a chůvy v jedné osobě, ale teď se o vše starám sama. Všechno je o organizaci času. A je fakt, že já neumím jen tak sedět, pořád mám nutkání něco dělat.

Víme, že jste posledních 10 let zaměřila svou kariéru na polský trh a nutno říci, že se Vám dařilo, podepsalo se to nějak i na vašem rodinném životě?

Nemyslím si. Já jsem pracovala jak v Čechách tak v Polsku. Samozřejmě tam natáčím více televizních pořadů, tak je mě víc vidět.  A má rodina? Vždy mě podporuje. Dcera už se mnou jezdí a produkčně mi pomáhá a syn je rád, že bude mít "svůj klid" :-) ...

Co Vás přimělo k tomu, že se vracíte aktuálně kariérně zpět do Čech? Je to i kvůli rodině, nebo Vám zkrátka chyběla čeština?

Víte, já to tak neberu - kariérně zpět do Čech". Doma jsem tady, do Polska vždy dojíždím. Pravda, jsem z těch desítek tisíc kilometrů naježděných ročně trochu unavená, ale patří to k mé práci. Po koncertech se snažím vždy jet rovnou domů, ať už zpívám v Krakově, Varšavě nebo Gdaňsku.Jste rozvedená, dokonce vícekrát, mnoho žen se trápí, že s dětmi si již nenajdou nového partnera, vy jste ale důkaz, že to tak není, co byste těmto ženám poradila?

Brát život tak jak přichází, neohlížet se zpět, netrápit se pro někoho nebo pro něco, co nás zklamalo.

Jak vidíte svůj život dnes, s odstupem času, je něco, co byste udělala jinak?

Žiji šťastný život. Samozřejmě i mě neminuly nástrahy a pády, ale vždy jsem se snažila vstát a jít dál. Velkou oporou jsou mi vždy mí přátelé a ten hlavní tah - to jsou mé děti. Vůbec nic bych neudělala jinak.

Jak jste trávila Vánoce? V rodinném kruhu?

Samozřejmě, jinak si to ani nedovedu představit. Poslední koncert jsem měla 16.12., a pak už všechen můj čas až do Tří Králů bude patřit mým dětem a přátelům. Už se moc těším :-)

Jste typ, co si dává novoroční předsevzetí?

A víte, že ani ne. Dříve snad... Teď si zavelím třeba v půli roku a svá předsevzetí si plním.

Co chystáte do nového roku? Je něco, co byste si přála, aby se v roce 2018 vyplnilo?

Mám spoustu úkolů, na kterých jsem začala pracovat už letos. Chystám písničkové CD pro děti a také pracuji na novém CD pro polský trh.  To je práce. Já sama bych si pak přála, aby můj syn nastoupil na školu, kterou si vybere a dcera aby dál úspěšně studovala na vysoké.

Autor: redakce

Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek