_Když ani dvě děti nestačí. Toto jsou velké rodiny slavných

Datum publikace: 22.08.2018

Některé rodiny mají jen jedno dítě. Klasickým „standardem“ u nás bývají děti dvě, jsou však i rodiny daleko početnější. A to i mezi celebritami.

Jedním z příkladů je hokejový brankář Alexander Salák, který má na kontě i pár odchytaných zápasů ve slavné NHL. Startoval taky na olympijských hrách v Soči a nyní už několik let chytá v ruské KHL. V minulých dnech se však rozhodl ukončit reprezentační kariéru. Hlavním důvodem byla jeho rodina, se kterou chce trávit více času. S manželkou Michaelou totiž mají čtyři děti a těm se chce naplno věnovat.

Veronika Žilková

Velmi početnou rodinu má i Veronika Žilková. Z manželství s Jiřím Hanychem odešla s dcerou Agátou, která je českému showbyznysu dobře známá. S Markem Navrátilem, za něhož byla vdaná od roku 1988 do roku 2005, má syny Vincenta a Cyrila. V roce 2008 se provdala za Martina Stropnického a také s ním má dvě děti, dceru Kordulu a syna Melichara. A aby toho nebylo málo, tak má i dvě osvojené děti – Janu a Markétu Herclíkovy.

Linda Rybová

Známou velkou rodinu mezi celebritami tvoří i David Prachař a jeho druhá manželka, filmová a divadelní herečka Linda Rybová. Jejich nejmladší syn dostal jméno František, společně mají také dcery Rozárii a Josefínu.

Lucie Benešová

O rok starší než dvaačtyřicetiletá Linda Rybová je Lucie Benešová. Známá česká seriálová herečka či dabérka, která působí i v divadle, má dokonce čtyři děti. S Filipem Blažkem má syna Luciána a s manželem Tomášem Matonohou syna Štěpána a dceru Laru. V roce 2007 si společně osvojili také holčičku Sáru.

Autor: Petr Sobol

Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek