_FOTOGALERIE: Slavné a odvážné. 3 známé mámy, které rodily po padesátce

Datum publikace: 04.04.2018

Průměrný věk českých rodiček roste. Děti si pořizují až po třicítce. Některé celebrity si oproti nim ale dávají pořádně načas a rodí dokonce až po překročení padesátky. Tady jsou ty nejznámější.

Janet Jackson

Byla to jedna z hlavních událostí, která na začátku loňského roku hýbala showbyznysem. Známá americká zpěvačka Janet Jackson, sestra krále popu Michaela Jacksona, přivedla třetí lednový den na svět syna Eissa. Držitelka šesti cen Grammy se v padesáti letech stala prvorodičkou!

Helen Morris

Dokonce v 52 letech rodila Helen Morris. Otcem jejího dítěte je Martin Scorsese, který dostal ten nejkrásnější dárek ke svým 57. narozeninám.

Sophie B Hawkins

Hodně zajímavý je také příběh americké zpěvačky Sophie B Hawkins, která v roce 1995 nazpívala hit As I Lay Me Down. Když jí bylo 31 let, nechala si zmrazit patnáct embryí. A v padesáti se stala podruhé mámou. „Je to opravdu úžasný věk na to mít druhé dítě. Jsem moudřejší, klidnější i vtipnější,“ uvedla.

Mámy po čtyřicítce

Hodně zajímavá jména najdeme i mezi celebritami, které rodily po překročení hranice 40 let. Dominují jim zpěvačky Madonna, Mariah Carry či Céline Dion nebo herečky Halle Berry, Meryl Streep a Uma Thurman.

Autor: Petr Sobol

Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek