Docent MUDr. Roman Šmucler, CSc., je přední český stomatolog, stomatochirurg, odborník na laserovou a estetickou medicínu a vysokoškolský pedagog.  Vedle své lékařské dráhy se věnuje i oblasti byznysu a je majitel Kliniky a institutu estetické medicíny Asklepion.  Od září 2017 stojí v čele České stomatologické komory.
Je spoluautorem několika odborných knih zaměřených na stomatochirurgii a léčbu onkologických onemocnění hlavy a krku a knihy o estetické medicíně. Publikuje a přednáší doma i v zahraničí.

Osmičky Vloženo: 21.08.2018
Dobrý den, pane docente, přijde mi, že mi začínají růst osmičky. Což by nebylo nic divného, kdyby mi dva zubaři neřekli, že podle rentgenů by mi vyrůst vůbec neměly. Je možné, že se to časem mění? Přijde mi to dost nepravděpodobné. Děkuju za odpověď Pavlína Petrová
Vloženo: 21.08.2018
_ Odpovědět
Hezký den, Osmičky buď na rentgenových snímcích jsou nebo nejsou. Pokud jsou a pokud Vám mohou způsobit nebo způsobují problémy, asi není problém je extrahovat. Výkon hradí zdravotní pojišťovny. Bez rentgenové snímku ale neumím poradit, zda je výkon nutbný a nakolik bude složitý.
Přidat odpověd: