Maria Jaržembovská

Maria Jaržembovská
pracuje od roku 2011 v klinickém centru ISCARE (www.iscare.cz). Posledních 7 let pracovala na klinice u Apolináře v Praze, vedle obecné gynekologie a porodnictví se věnuje především reprodukční medicíně (asistoavné reprodukci).

Nedaří se mi otěhotnět
Vloženo: 04.06.2014
_ Odpovědět
Dobrý den, nedaří se mi otěhotnět. Mám hodnoty AMS 0,67 a FSH 14. Lékařka v CARu nedává příliš naději ani IVF a navrhuje zkusit 1 pokus a pak jedině darované vajíčko... Takové výsledky jsem nečekala a šokovaly mě. Prosím o Váš názor. Dá se šance na otěhotnění zvýšit nějakými jinými, např. přírodními prostředky (kotvičník, kontryhel, vitamíny atd.)? Děkuji.
Vloženo: 06.02.2017
_ Odpovědět
Dobrý den.S přítelem jsme se rozhodli pro druhé miminko.Bohužel mám asi stejný problém jako u prvního.Kdy mi bylo zjištěno,že mám málo hormonu estrogenu a tudíž nemám skoro žádnou ovulaci.Menstruaci mám nepravidelnou.Chtěla jsem se proto zeptat zda na to nejsou nějaké vitamíny?Když jsem poprvé otěhotněla doktorka mi předepsala nějaké prášky už nevím jak se jmenovali,které pomáhali k početí dvojčat a vícerčat.Také jsem čekala dvojčata,ale to jedno zaniko hned v začátku. Děkuji za odpověď
Vloženo: 15.03.2017
_ Odpovědět
Bohužel žádné vitaminy na tento problém nejsou. Nejlepší by asi bylo, abyste se obrátila přímo na některé z center asistované reprodukce.
Vloženo: 15.03.2017
_ Odpovědět
Toto je odpověd na příspěvek: [1]
Dobrý den, bohužel musím musíme dát za pravdu lékařce v CARu. Šance na otěhtenění ve Vašem případě je malá.
Přidat odpověd: