Docent MUDr. Roman Šmucler, CSc., je přední český stomatolog, stomatochirurg, odborník na laserovou a estetickou medicínu a vysokoškolský pedagog.  Vedle své lékařské dráhy se věnuje i oblasti byznysu a je majitel Kliniky a institutu estetické medicíny Asklepion.  Od září 2017 stojí v čele České stomatologické komory.
Je spoluautorem několika odborných knih zaměřených na stomatochirurgii a léčbu onkologických onemocnění hlavy a krku a knihy o estetické medicíně. Publikuje a přednáší doma i v zahraničí.

Kam zajít na bělení Vloženo: 23.07.2018

Dobrý den, pane docente. Uvažuju, že bych zašla na bělení zubů. Bojím se ale, abych vybrala správné pracoviště. Mohl byste mi poradit, na co si při výběru dát pozor? Moc díky za radu, Renata


Vloženo: 26.07.2018
_ Odpovědět
Hezký den, klíčové je, že lépe co do výsledku a bezpečněji funguje bělení domácí a to s nižší koncentrací účinných látek ale po delší dobu. Pokud se koncentrace zvýší, je vyšší riziko citlivosti zubů. U domácího bělení je realtivně vysoká úspěšnost i bezpečnost a tak je zvládá řada pracovišť ale přesvěčte se o jejich kvalifikaci a zkušenostech.
Přidat odpověd: