_FOTOGALERIE: Královské děti pár hodin po narození. Poznáte je od sebe?

Pro členky královské rodiny se stalo tradicí, že před veřejnost vstupují s novorozenými potomky pouhých pár hodin po porodu. Vévodkyně Kate zvládla tuto tradici dodržet ve všech třech případech. Podívejte se do naší fotogalerie, poznáte královské potomky?

Datum publikace: 25.04.2018

Třetí potomek veřejností milovaného páru se narodil v pondělí 23.4.2018 v 11:01 londýnského času. Podle informací z Kensingtonského paláce zvolila Kate hypnoporod, pro který je typický minimální zásah lékařů a žádné léky. Na porod dohlížel stejný gynekolog, který pomáhal na svět i Princi Georgovi a princezně Charlottě.

Porodu se kromě lékařů zúčastnil i princ William. Svou manželku s novorozeným synem si odvezl domů v den porodu. Ještě před odjezdem do Kensingtonského paláce navštívili vévodkyni Kate čtyřletý George a dvouletá Charlotte. Jejich aktuální fotografie přinášíme v naší fotogalerii.

Nyní je otázkou, jaké jméno královský pár pro svého novorozeného syna zvolí. Britští bookmakeři sází na Arthura, nutno podotknout, že v případě George i princezny Charlotte byly prognózy sázkařů správné.

Autor: Andrea Chalupová

Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek