_Čarování s podprsenkou. Dobře vybraná dokáže postavu úplně změnit!

Čarování s podprsenkou. Dobře vybraná dokáže postavu úplně změnit!
Datum publikace: 24.08.2016

Každá žena někdy v životě zatouží po tom, cítit se jako princezna celá v bílé krajce, nebo naopak se stát svůdnou, sexy dračicí. Tyto sny alespoň na chvíli může splnit krásné spodní prádlo…„Spodní prádlo je tím, co ženě dodá jistotu ve velmi intimních situacích a zároveň jí zdravě zvedá sebevědomí,“ říká úvodem Žaneta Ilutanová, profesionální stylistka prádla a.s. Triola.

 

Podle čeho by si ženy měly vybírat spodní prádlo, je nějaké doporučení, čím by se měly řídit?

Obecně bych řekla, že vždy záleží na tom, pro jakou příležitosti prádlo vybíráme, pod jaký druh oblečení a jaký máme typ postavy. Například pod bokové rifle si určitě nevezmu pasové kalhotky. A pak také dost záleží na míře sebedůvěry každé ženy.

Jaké kousky spodního prádla by měly patřit do dámského šatníku?

Hlavně dobře padnoucí podprsenky – se správně pevným obvodem a správně vybranou „hloubkou“, tedy velikostí koše.
V zásadě platí, že ženy by měly mít v šatníku více modelů podprsenek – různých střihů a barev. A opravdu doporučuji střídat je v nošení – vždy podle příležitosti a podle toho, co mám momentálně na sobě. Je mi jasné, že některé střihy podprsenek nám pocitově sedí líp a jiné si bereme jen na chvíli, pro výjimečné okamžiky.
Určitě by v šatníku neměla chybět tělová a černá barva podprsenek, bez výrazných vzorů, vhodné pod přiléhavé oblečení a letní průsvitné oblečení. Pod tmavá trika a svetry nosíme tmavé podprsenky a pod světle zvolíme světlejší tóny nebo tělovou podprsenku. Své místo v šatníku  by měla mít i svůdná krajková, vhodná pro luxusní chvíle. A nebojte ji mít v barvách, které oživí náš šatník
Měly bychom mít doma i model „spolehlivá kámoška“ - takovou podprsenku, která nám udělá velmi dobrou službu pod oblečením, je v hodná do práce, na celodenní nošení. Udrží prsa v ideální výšce, má širší a pohodlná ramínka, nikde neřeže a neškrábe. Ale ukazovat ji pod průsvitným topem bychom si už netroufly. Do velkých výstřihů či pod onen zmíněný letní top si zvolíme nějakou sexy push-up, s ozdobnými atraktivními ramínky. 

Když žena nemá ideální postavu, jak volit spodní prádlo tak, aby jí „pomohlo“?

Ideálně zvolte tence vyztuženou, dobře střiženou, se správně pevným obvodem a dobře padnoucím košem. Taková podprsenka poprsí pozvedne do ideální výšky, krásně vytvaruje nejen poprsí, ale i postavu... a najednou vypadáme, že máme o 2 kg méně. A ještě postřeh, správná velikost, tedy správně pevný obvod nutí ženy se narovnat, stáhnout lopatky, propnout záda a „vyprsit se“. Věřte, hned to vypadá lépe.
Postavě hodně pomohou i dobře zvolené kalhotky do soupravy k podprsence. Pokud potřebujeme zakrýt nějakou drobnou chybku, např. povolené bříško, volné širší boky, tak zvolíme vyšší, nebo formovací či přímo stahovací kalhotky.

Jaké barvy materiály spodního prádla jsou nyní v módě?

Materiály pevné, ale zároveň prodyšné, funkční.
Barva na léto je tělová, pudrová a smetanové odstíny

Mění se nějak střihy spodního prádla v průběhu času?

Střihy spodního prádla podléhají vždy aktuální módě – pokud se nosí pasové kalhoty a sukně, výrobci nabídnou trhu modely pasových kalhotek. Zažily jsme několikrát kulminaci bokových riflí a kalhot, s tím ruku v ruce zaznamenalv vzestup bokové střihy. Prádla. Upnuté topy otevřely dveře podprsenkám s kulatými střihy košů, které jsou přirozeně sexy a evokují představu pevnosti a vitality prsou. Obecně však můžeme říct, že hlavním trendem je minimalizace spodního prádla.

Pokud by žena chtěla večer okouzlit, jaké spodní prádlo by měla zvolit?

Podle mě rozhodně krajkové, svůdné. Muži chtějí podle výzkumů všechny tóny černé a červené.  Zároveň musí být dobře padnoucí, ať nám toho moc „nepřetéká“, ať nám prádlo naše linie nikde nepůlí a nezařezává se....

Diskuze ke článku
Naprostý souhlas Vloženo: 29.11.2018
Diskuzní fórum není určeno pro reklamní sdělení.
Pokud máte zájem o reklamu na těchto stránkách, prosím kontaktuje nás.

Vložit nový příspěvek