_Trpíte na vaginální výtoky, vaginální dyskomfort nebo záněty?

Trpíte na vaginální výtoky, vaginální dyskomfort nebo záněty?
Datum publikace: 06.09.2017

Gynocaps 1. depotní vaginální probiotikum nabízí řešení.

Gynocaps obsahuje Lactobacillus casei var. rhamnosus, který je součástí přirozené vaginální mikroflóry. Ochraňuje a obnovuje vaginální prostředí a umožňuje zachování rovnováhy mezi ostatními přirozeně se vyskytujícími bakteriemi. Složení vaginální mikroflóry každé ženy je originální stejně jako otisk prstu. Vzájemná rovnováha mezi laktobacily a patogenními mikroorganismy je naprosto nezbytná pro zachování zdravého vaginálního prostředí.  Pouze některé laktobacily jsou schopné produkce látek, které udržují harmonickou rovnováhu tohoto prostředí.

Lcr 35 (Gynocaps) produkuje kyselinu mléčnou, peroxid vodíku a také bakteriociny a splňuje podmínky pro rychlou a přirozenou obnovu vaginálního prostředí. Některé ženy často trpí různými vaginálními obtížemi, nejčastější jsou kvasinková infekce, ale i bakteriální vaginózy.  Kvasinkové infekce postihují ženy zejména v období těhotenství, kdy se prudce zvýší hladiny estrogenů a připraví ideální živnou půdu pro rozvoj kvasinkové infekce. Bakteriální vaginózá s nepříjemným zapáchajícím výtokem bývá obtížně léčitelná a má často sklony k recidivě.

cg 2 tbl_d1.jpg
Zdroj: Gynocaps.cz

Gynocaps je vhodný na obnovu přirozené mikroflóry i po antibiotické léčbě. Při vzniklém dyskomfortu například po návštěvě bazénu, koupališť, saun. Pro ženy užívající hormonální antikoncepci nebo v těhotenství. I pro imunitně oslabené ženy v důsledku chronického stresu nebo v důsledku některé metabolické nemoci (například cukrovka). Gynocaps umožňuje obnovení vaginální mikroflóry a produkci látek důležitých k jejímu udržení. Dávkování je 1 vaginální kapsle 2x denně po dobu 1 týdne jako zahajovací léčba nebo 1 vaginální kapsli 1x denně podobu 2 týdnů jako udržovací kůra. Depotní Gynocaps S.R. 2 tablety se zavádí do vaginy každý 4 den a jedná se o 8- denní kůru na rychlou obnovu vaginální mikroflóry.

gc 6 tbl_d1.jpg
Zdroj: Gynocaps.cz

Gynocaps S. R. 6 tablet je určen pro chronické pacientky, které mají opakované obtíže, a tudíž je potřebná pro regeneraci vaginálního prostředí delší léčba. Jedná se o přirozenou cestu k ochraně, obnově a udržení fyziologické rovnováhy vaginálního prostředí. Gynocaps je volně prodejný zdravotnický prostředek určený pouze k vaginálnímu podání. Skladuje se při pokojové teplotě do 25 °C. Jeho účinnost je potvrzena mnoha klinickými studiemi a zkušenostmi. Před podáním přípravku si pečlivě přečtěte návod k použití. Více informací naleznete na www.gynocaps.czProfesor Pavel Calda pracuje na 1. lékařské fakultě a v porodnici u Apolináře. Má za sebou několik tisíc odvedených porodů, pečuje o těhotné a zabývá se ultrazvukovou diagnostikou, jak v těhotenství, tak gynekologii. Je autorem několika knih z oboru porodnictví a gynekologie, publikuje v zahraničí i doma. Kompletní informace o jeho aktivitách jsou na webu www.gynekologporodnik.cz

 

 

 

 


_ Zde klikněte pro zobrazení a přidávání dotazů
Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek