_Strie: strašák všech nastávajících maminek

Datum publikace: 04.01.2021

Strie mohou potrápit ženy v podstatě v jakémkoli věku. Nejrizikovějším obdobím pro vznik těchto nevzhledných jizviček je ale těhotenství. Strie vznikají vlivem rychle se napínající pokožky v oblasti břicha, prsou, hýždí nebo stehen a nižší elasticitě spodních vrstev kůže. Velmi často jsou následkem rychlého přibývání na váze, ale nevyhnou se jim ani ženy štíhlé, které mají vznik strií dán dědičnou predispozicí.

Řekněte stop praskající pokožce

Naštěstí existuje celá řada kosmetických přípravků, které si dokáží se striemi poradit, redukují je a zmírňují jejich viditelnost. Vysoce účinný je například arganový olej, který podporuje obnovu buněk a zároveň pokožku hydratuje. V nabídce na Notino.cz naleznete také různé druhy krémů na strie, gelů, tělových mlék nebo olejů obnovujících elasticitu kůže. Tyto přípravky redukují již existující strie, ale slouží také jako prevence jejich vzniku.

Top produkt v boji proti striím

Speciální péči nesrovnalostem pokožky dodá Bi-Oil na strie, který má ve své nabídce Notino.cz. Jizvy, nejednotný odstín, vrásčitá kůže nebo zmiňované strie, to vše tento pečující olej řeší. Je opravdu ideálním pomocníkem pro nastávající maminky, které jeho používáním mohou striím předejít. Vaši pokožku zanechá jemnou a hebkou, nevytváří mastný film, vyhlazuje a hydratuje, přispívá ke zlepšení vzhledu již vzniklých strií a jizev a působí v prevenci proti vzniku těchto nepříjemných vad kůže. A navíc příjemně voní.

Nedopusťte, aby strie zničily vzhled vaší pokožky. Vyberte si na Notino.cz ten správný přípravek a zatočte s nimi jednou provždy.

 

Komerční sdělení 

Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek