_Jak potěšit na Valentýna? Máme tipy, které určitě potěší!

Svátek všech zamilovaných, který se tradičně slaví 14 února, se blíží, a s ním přichází i otázka - čím udělám radost?Přáníček, dárků i dárečků je celá řada, ABCtěhotenství.cz přináší tipy na některé z nich!Užijte si svatého Valentýna!

Datum publikace: 04.02.2017
Jak potěšit na Valentýna? Máme tipy, které určitě potěší!

 

Erotické hračky

Mezi erotické hračky, které patří mezi designově nejoblíbenější kousky, patří kačenky. O ně mají zájem hlavně ženy, a podle statistik jsou to právě ony, kdo kačenky nejčastěji kupuje.
Kačenyk jsou dostání ve dvou velikostech. Klasické kačenky jsou fajn doplňkem ložnice, cestovní kačenky, jak už název napovídá, poslouží jako doprovod na cesty. Rozdíl mezi oběma je ve velikosti.
Podle žen je nejelegantnější kačenkou růžová kačenka I Rub My Duckie® - PARIS. Tato kačenka se pyšní odnímatelným boa a její zobáček zdobí pravý Swarovski křišťál. I Rub My Duckie® - PARIS je skutečnou elegantní ozdobou dámských zákoutí ložnic.

www.sexjehra.cz

Stříbrný šperk

Stříbrné šperky jsou jako dárek velmi dobrou volbou. Stříbro působí vždy elegantně, hodí se ke všem barvám, doplní každý outfit, je velmi snadné na údržbu a hodí se pro ženu i muže. Stříbrná srdíčka s řetízky jsou skvělým dárkem pro všechny zamilované.

www.moshna.cz

Darujte krásu

Ženy chtějí být krásné. A Den všech zamilovaných je dobrá příležitost k tomu, aby muž ženu obdaroval kosmetikou, která jí udělá radost a zároveň zpříjemní a usnadní líčení. Trendy jsou například dlouhotrvající dvoufázové barvy na rty a lesk 2v1 od radiční české značky Dermacol.

www.dermacol.cz

Luxusní vůně pro ženy

Muži ženám rádi plní jejich přání. Co si tedy přát něco luxusního a voňavého?
Co například novou vůni od značky Artistry  Flora Chic?
Základ vůně Flora Chic vychází z jemných tónů francouzské růže Clementine, bulharské růže a keře Ylang Ylang, které doplňuje jemný nádech citrusového aroma. Vůně je charakteristická svou plností, která předčí klasické toaletní vody.
www.amway.cz

 

Překvapení pro muže

Na svátek zamilovaných dostávají dárečky i muži. A ženy často nevědí, čím své drahé polovičky obdarovat.
Možností je luxusní pánská kosmetika HYMM.
Řada HYMM je doporučená pro každodenní péči o pleť obličeje i těla. Produkty celé řady obsahují léčivé a zklidňující výtažky z aloe vera a heřmánku, vitamin E a složky zajišťující hydrataci. 
www.amway.cz 
 

Romantika pro oba

Dvoudenní pobytový balíček plný romantiky, lahodného jídla a společných zážitků v libereckém CENTRU BABYLON promění den svatého Valentýna v nezapomenutelnou událost. Zejména něžné pohlaví ocení procházky historickým centrem města nebo výhled z blízké hory Ještěd při západu slunce.
www.centrumbabylon.cz

 

Večer s krajkou

Dokonalu tečkou za romantikou svátku všech zamilovaných udělá sexy prádlo s krajkou.
V nabídce je nespočet střihů, velikostí, barev a kombinací krajkového prádla. 
www.triola.cz


 

 
 

Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek