_„Za nemožností otěhotnět mohou být zdravotní potíže, stres i rodinné prokletí. To je možné zrušit magií,“ říká vědma Anima Noira

Datum publikace: 02.12.2020
Autor: Barbora Neubergerová

Pokud se dvojice dostane do situace, že nemůže počít miminko, začne hledat pomoc. Navštěvuje lékaře, kliniky IVF, třeba i bylinkářky. Pokud nic ze jmenovaného nepomáhá, jdou lidé ještě dál. Zejména ženy jsou ochotné obětovat ve své touze mnoho. „Chodí za námi převážně ženy a často jsme pro ně poslední nadějí,“ říká čarodějka a vědma Anima Noira.

Opravdu jste čarodějnice?

Jistě. Pro mnoho lidí je to třeba s podivem, že čarodějnice ještě existují, když přece máme všechny ty vymoženosti vědy. Ale právě selhání moderní medicíny k nám mnoho žen přivádí. Spousta otázek týkajících se zdraví a plodnosti spadá do oblasti duchovní a lékaři ani psychologové na ně neodpovídají. Čarodějnici poznáte většinou podle okultních symbolů, které nosí jako talismany, nebo je má přímo vytetované na těle. Já ty svoje nosím skrytě, takže se mnou byste měla potíž. Čarodějnice nemusí být na první pohled ničím nápadná, pokud se sama nerozhodne a nechce se prozradit.

Jaká kouzla a magie zvládáte?

Můj sabat čarodějnic se zabývá zejména magií lásky a milostných vztahů. O tuto problematiku je zájem zdaleka největší, další jsou pak různé rituály na odblokování prosperity či zamezení vlivu nepřátel, nebo též na léčení. Pracujeme ve třech a děláme vlastně všechno, co do tradiční kompetence čarodějnictví spadá. Své role máme rozdělené. Lidé se na nás obracejí s kdejakou zapeklitou situací.

Z vašeho pohledu, kde může být problém, pokud dvojice má potíže s početím?

Za dvanáct let, kdy působím, jsem zaznamenala strmý nárůst párů s touto životní komplikací. Potíže s otěhotněním jsou velice obvyklé. Nutno říci, že skoro všechny dvojice potýkající se s tímto problémem, jsou starší, tedy jedná se o páry, které se snaží počít o patnáct, dvacet let později, než bylo typické v předchozí generaci. Samozřejmě ve vyšším věku člověk všechno obtížněji zvládá, pokud bere nějaké léky, vedlejší účinky se na něm již podepisují. Vliv léků a nadváhy stál za několika případy, které jsme řešily. Bohužel ženy jsou někdy poněkud naivní a hledají paranormální příčinu tam, kde není a stačilo by upravit životosprávu. Také jsem zažila několik párů, které se snažily počít v situaci, kdy staví dům a mají dvě zaměstnání. To je šílené a sama bych umřela z takového stresu.
Obecný problém je i to, že jsme se vzdálili od přírody.
To, co je skutečně naší doménou, jsou případy neplodnosti, kdy žádná situační ani zdravotní příčina není jasná, a kolem dané ženy se objevují různé tragické události. Případně jsou tragické události u ní v rodině. Mnohdy je lze předpokládat i magický vliv nepřátel.

Jsou tyto stavy řešitelné?

Nepřátele je možné spoutat, a tak jejich škození zamezit. Například v Rusku je taková magie na ochranu ženy – nevěsty stále velmi žádaná. Ženy si závidí a štěstí jedna druhé nepřejí. Na štěstí většina lidí u nás magii nepoužívá, nicméně kletbu si dnes může každý objednat i po internetu od vzdáleného čaroděje. Pokud je příčina v rodě, a jeho prokletí, musí se vyčistit, usmířit duchové zesnulých, navázat kontakt s předky. Někdy se tyto prokletí táhnou až z minulého života.

Co pro zlepšení stavu může udělat sama dvojice?

Záleží na tom, nakolik jsou oba partneři přístupni našim metodám. Pravda je, že za námi přicházejí ženy, s muži prakticky nepracujeme. Takže se snažíme vždy zapojit dámy podle toho, čeho jsou samy schopné, můžeme jim uložit vykonat nějaký rituál, očistu, začít používat byliny. Každá situace je jiná, doporučeními je potřeba se řídit a vždy máme více možností. Když se jedná o ženu, která je duchovně otevřená a nestaví se k naší práci skepticky, je pomoc možná. Víra je velice důležitá.

Za jak dlouho v takových případech dojde k otěhotnění, umíte to odhadnout?

Ano, to již v úvodu podle jasnovidného čtení řekneme. Jsme tři čarodějky, takže i ve vzájemné shodě jsou naše věštby mnohem jistější a přesnější.

Pomůžete všem ženám, které k vám dorazí?

To je na nich, ne na nás. My vždycky příčinu dokážeme určit a podle ní doporučíme i cestu k nápravě. Vize vlastního dítěte a zdraví jsou oblasti, které člověka silně motivují, takže tam je práce s klientem obvykle snadná a k cíli vede přímo. Pokud nám však někdo řekne, že ne, že toto prostě neudělá, pak tam naše práce končí.

 

Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek