_Salma Hájek i Kristián. Jak se jmenují děti celebrit?

Datum publikace: 05.12.2018

Vybíráte jméno pro vaše dítě? Stále váháte, jestli zvolit klasiku, nebo něco netradičního? Možná najdete inspiraci u některých celebrit.

Fantazii se meze nekladou. U jmen, která rodiče vybírají svým dětem, to někdy platí dvojnásob. Už dávno nefrčí jen Honzíci, Davídkové, Elišky nebo Terezky.

Jako Salma Hayek

Hodně zajímavá jména pro své děti zvolila například slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová. Ta má za manžela Vlastu Hájka, a tak své dceři dali jméno Salma – Salma Hájek – jako známá mexická herečka. O čtyři roky později se Belohorcové narodil syn Nevio.

Před rokem se poprvé maminkou stala i česká moderátorka Hana Mašlíková Reindres. Ta v šestatřiceti letech porodila syna, který dostal jméno Andreas. Jen o pár týdnů později se první dítě narodilo také rosničce Kateřině Němcové. Její holčička se jmenuje Malvína.

Ella a Lily

Hodně pestrý život za sebou má bývalá Miss Diana Kobzanová. Ta randila s fotbalistou Martinem Jiránkem nebo hokejistou Jiřím Hudlerem. Usadila se však až s jeho „kolegou“ Michaelem Frolíkem, s nímž má dvě děti. V roce 2014 přivedla na svět holčičku Ellu, letos v dubnu se jim narodila Lily.

A co třeba Edgar?

Mámou se stala také blogerka Ejvi Freedom. Také ona vybrala netradiční variantu a svému chlapečkovi dala jméno Edgar. To muzikálová herečka Michaela Tomešová s Romanem Tomešem už mají Kristiána a nedávno se jim narodil již druhý potomek.

Autor: Petr Sobol

Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek