_Plány na víkend. Bavte se!

Společně strávený čas je základ pro spokojenou rodinu. Jednou na něj budou děti rády vzpomínat. Kam ale vyrazit? Lednové počasí příliš nepřeje venkovní aktivitám, kam se schovat? Máme pár tipů, díky kterým ušetříte také pár korun.

Datum publikace: 11.01.2018
Plány na víkend. Bavte se!
Až do konce měsíce ledna funguje kluziště na Ovocné trhu v Praze. V provozu je denně od 14. hodiny do půl desáté večerní. A co víc? Je to úplně zadarmo.

Další kluziště pod širým nebem najdete na Letné. To je v provozu celý den, od devíti, do devíti. A co víc? Je taky úplně zadarmo. Najdete ho blízko ulice Milady Horákové, naproti fotbalovému stadionu Sparty. Končí až 17. Února.

Bruslaři taky můžou využít třeba vytápěnou převlékárnu, půjčovnu bruslí a leme, nebo stánky s občerstvením. Nechybí tady ani toalety.  Nejste z Prahy? Nezoufejte. Kluziště najdete dnes v každém větším městě.

Do tepla!

Počasí je teď nestálé. A tak zájemci určitě nepohrdnou nějakou tu vnitřní aktivitou, která bude pěkně v teple. Tak nezapomeňte, že je v kině nová pohádka Zdeňka Trošky Čertoviny. Redakce Abctěhotenství ji vyzkoušela. Za nás stojí za zhlédnutí.15. ledna si skočte do centra Paraple na divadelní představení „Jak skřítčí kluci poznávají svět“. Hraje se od 17 do 18 hodin a zase je to zadarmo!

“Zvídavý skřítek Peříčko přesvědčí svého mrzutého brášku Hadráska, aby spolu podnikli tajnou objevitelskou výpravu. Chtějí si prohlédnout ten úžasný svět z tatínkova vyprávění, které zatím jen slýchávali před usnutím zachumlaní v peřinkách,“ láká centrum na hru na svém webu.
 
Kam za zvířátky?
 
Zajímavou akci připravili také v zoologické zahradě. A tahle sranda je v běhu i mimo víkendy. Taková příjemná procházka zasněženým lesem nebo třeba mezi zvířaty, která si užívají zimu v ZOO Tábor, určitě udělá dobře na těle i na duchu. A pro všechny děti i hravé dospělé si v táborské zoo na toto období připravili také příjemné zpestření v podobě zábavné hry „Jsi zvířecí znalec?“

„Zima je období, kdy se z nás často stávají peciválové a místo na čerstvém vzduchu trávíme my i naše děti čas před obrazovkou televizí či s tabletem v ruce. Abychom návštěvníkům ještě trochu zpříjemnili pobyt v zimní zoo, která má opravdu i v tomto období mnoho co nabídnout, vymysleli jsme pro ně zábavnou hru s otázkami, na něž je třeba hledat odpovědi právě v areálu zahrady. A abychom soutěžící ještě více motivovali, připravili jsme si pro ně řadu zajímavých cen,“ vysvětluje tiskový mluvčí ZOO Tábor Filip Sušanka.

Startují 13. ledna a akce potrvá až do půlky března. Všechno potřebné se zájemci dozvědí u vstupu na pokladnách.
Inspirovali jsme vás? ?
 
Autor: Zuzana Zelenková
Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek