_Jak si vybrat plavky

Ozdobou maminek jsou jejich zdravé a krásné děti. Přesto ale na pláži chtějí i maminky vypadat pěkně. A k tomu pomůže i správný výběr plavek a doplňků.

Datum publikace: 26.05.2016
Jak si vybrat plavky

 

Plavky navržené a vyrobené podle přání českých žen

Při výběru plavek je možné vycházet z mnoha variant. Jakou možnost ženy mají?

  • Výběr z velikosti košů plavkových podprsenek od B do J s obvody od 75 až 95
  • Koše jsou tence vyztužené, či nevyztužené
  • Podprsenku a kalhotky si kupujete zvlášť – podle typu svojí postavy
  • Všechny plavkové podprsenky mají vzadu odepínací ramínka a nabízejí tak možnost uvázat je za krk
  • Ke každé podprsence jsou k výběru dvoje až troje kalhotky různého střihu – klasické, bokové, pasové či variabilní s nastavitelnou výškou, s vykrojenými nohavičkami i takové, které hodně schovají.
  • Volné série horních a dolních dílů můžete vzájemně kombinovat podle střihů, velikostí, barev a vzorů
  • Střihy plavkových kalhotek od velikostí 70 do 95.

 

Kolekce dámských plavek TRIOLA 2016 je sestavena tak, aby střihem i designem oslovila ženy různého věku i postav. Letos nabízí florální motivy i mladistvou minimalistickou geometrii, retro puntíky i věčné proužky. Zkrátka nepřijdou ani milovnice NAVY stylu či nostalgie ze 70. let. Kolekce se vyznačuje možností vzájemně kombinovat barvy, vzory a také střihy. Naleznete v ní plavkové podprsenky s tence vyztuženými košíčky a oblíbeným T-švem, který krásně formuje dekolt, modely nevyztužené i mladistvou novinku BANDEAU.

Každý den na pláží jiná

Variabilní a sofistikovaná – přesně taková je nová kolekce plavek TRIOLA. Nabízí volné designové série, v nichž můžete kombinovat střihy, velikosti, barvy i vzory. Modely podprsenek můžete sladit se 2 až 3 plavkovými kalhotkami ve stejné či různé barevné variantě a v různých střizích. Popřípadě univerzálně s černými. A každé dopoledne a každé odpoledne po celou dobu své dovolené můžete být jiná.

Funkční detaily

U plavkových podprsenek převládají košíčky tence vyztužené, které na pláži odvedou dobrou službu v podobě dokonale vytvarovaného, atraktivního dekoltu. Vybrat si však můžete i podprsenky nevyztužené - řasené (vhodné pro opravdu velká prsa a při asymetrii prsou). Všechna ramínka u plavkových podprsenek jsou vzadu odepínací, s možností nastavit jejich délku a uvázat je za krk. Ke každé podprsence lze kombinovat dvoje až troje kalhotky, různých střihů i barev ve velikostech 70 – 95 podle typu postavy. Kalhotky nabízíme klasické, bokové se stahováním na bocích, kalhotky kombinovaného střihu či vyšší pasové s efektním řasením. Horní a dolní díl plavek do soupravy si může každá žena sestavit podle svého gusta – s ohledem na své přání, sebevědomí a typ postavy.

Co s vaší postavou udělají kalhotky?

•          vyšší pasové dokonale zpevní bříško i třísla a schovají některé problematické partie

•          u pasových s řasením si sama nastavíte výšku kalhotek

•          klasické bokové zdůrazní boky a opticky „zneviditelní“ pas

•          klasické kalhotky s vykrojenými nohavičkami opticky prodlouží nohy

Geniální střihy podprsenky

Tence vyztužené hladké košíčky

Tence vyztužené košíčky s kosticemi a s tzv. T-švem, oceněné značkou kvality Czech MADE, krásně zformují dekolt, opticky zeštíhlí vaši postavu a zdůrazní ženskou siluetu tím, že ňadra pozvednou a vystaví do ideální, očekávané výšky. I velká prsa zafixují na středu a nedovolí jim „rozjet“ se do podpaží.

Nevyztužené košíčky

Košíčky nevyztužené, s kosticemi a řasením jsou vhodné i pro opravdu velká ňadra. Řasení na koších řeší častý problém asymetrie větších prsou. Spodní díl košů je vypodložen, což zvyšuje funkčnost podpory.

Tence vyztužené košíčky s ozdobným řasením

Vyztužené košíčky s ozdobným řasením dokonale podepřou a upevní ňadra v očekávané výšce. Tento střih je vhodný i pro větší velikosti košů – nabízíme až do velikosti H.

Bandeau

Novinka letošní sezóny. Model má řasené, tence vyztužené koše a kostice v obvodu, které poskytují prsům dostatečnou oporu. Ramínka jsou odepínací. Podprsenku můžete nosit na několik způsobů – s ramínky, bez nebo různě uvázané.

Materiál s atestací

Plavky TRIOLA jsou vyrobeny z atestovaných materiálů, s vysokým ochranným faktorem proti negativním vlivům chlóru či mořské soli. Žádné kovové komponenty neobsahují nikl, jsou proto vhodné také pro ženy s alergií na kov.

 

 

Diskuze ke článku
Výběr plavek Vloženo: 27.06.2017
Zdravím, díky za hodnotné informace v článku. Zkuste si přečíst i tento návod, třeba někomu pomůže http://www.modadnes.cz/jak-si-spravne-vybrat-plavky/
Vložit nový příspěvek