_TOP 5 dámských parfémů pro skutečné mlsounky

TOP 5 dámských parfémů pro skutečné mlsounky
Datum publikace: 01.09.2023

Vybrat ten nejlepší dámský parfém není snadný úkol, protože většinou bývá tak, že vy si zamilujete jednu vůni, přátelé radí jinou a ještě navíc parfuméři neúnavně vytvářejí něco nového. Sladké vůně nám dávají spoustu pozitivních emocí - bez ohledu na to, jaké je počasí za oknem a kde se nacházíte, kolik je vám let a co děláte - stejně si můžete užít nádherný závoj sladké vůně.


Zdroj: Pexels.com


Vybrat ten nejlepší dámský parfém není snadný úkol, protože většinou bývá tak, že vy si zamilujete jednu vůni, přátelé radí jinou a ještě navíc parfuméři neúnavně vytvářejí něco nového. Sladké vůně nám dávají spoustu pozitivních emocí - bez ohledu na to, jaké je počasí za oknem a kde se nacházíte, kolik je vám let a co děláte - stejně si můžete užít nádherný závoj sladké vůně.

Nejlepší sladké parfémy pro ženy často obsahují ovocné, karamelové a čokoládové akordy. Mohou dokonce vonět jako cukrová vata. Budou tedy vyhovovat ženám s různým vkusem. Široký sortiment parfémů pro každý případ najdete na webu MAKEUP.

Složení veškeré parfumerie je téměř stejné, liší se pouze složkami a jejich poměry. Parfémová kompozice se nazývá „pyramida“ - tvoří vůni, určuje výdrž a je rozdělena do 3 úrovní: vrchní tóny, srdce nebo střední tóny a základní tóny. Při otevření lahvičky můžete cítit pouze základní noty a to je jen velmi povrchní seznámení. Proto pro správný výběr doporučujeme vyzkoušet několik vůní a nechat je odhalit se na vaší pokožce naplno.

Lancôme La Vie Est Belle

Název vůně v překladu z francouzštiny znamená "život je krásný". Nejlepší parfuméři Francie ztělesnili odvážnou a upřímnou myšlenku a vytvořili jedinečnou vonnou kompozici La Vie Est Belle, ve které elegantní a aristokratický kosatec je kombinován s hravými tóny pralinek a vanilky. Tvar flakonu vůně symbolizuje úsměv šťastné ženy. Beztížná "křídla svobody" korunující flakon symbolizují svobodnou a sebevědomou ženu, která je připravena být šťastná. Nejlepší dámský parfém s klidnou gurmánskou vonnou kompozicí je ideální pro podzimní a zimní mrazivá odpoledne.

Giorgio Armani Si

Romantická ovocná vůně Giorgio Armani Si je jemnější pojetí klasiky. Stejně jako v první verzi je sladká nota hrušky kombinována s černým rybízem. Zemité pačuli je utlumeno a ustupuje chladnému akordu frézie. Pižmo však zůstává a dodává kompozici trochu těžší charakter. Nejlepší dámský parfém Giorgio Armani s dlouhou výdrží se perfektně hodí pro sezónu jaro-léto a měly by si ho vybrat ženy hledající sladkou vonnou kompozici, která dokáže osvěžit. Toaletní voda Si se stane vaší oblíbenou, pokud hledáte elegantní vonnou symfonii, která se bude hodit pro každou příležitost.

Angel Thierry Mugler´

Andělská sladká vůně patřící do orientální skupiny. Kompozice začíná tóny bergamotu a mandarinky, přecházející do šťavnaté broskve a meruňky. Vůně se stala symbolem ženskosti, šarmu, smyslnosti a lásky díky tomu, že je postavena na kontrastu svěžesti a tepla, pikantní ostrosti a sladkosti cukroví, které zprostředkovávají vášeň a něhu. Luxusní, tajemná vůně vyvolává vzpomínky na bezstarostné dětství. Nejlepší dámský parfém Mugler byl vytvořen pro odhodlané dívky, které nejsou zvyklé vzdávat se svých cílů a přitahují pozornost všech svým zvláštním kouzlem. Tento dámský parfém s dlouhou výdrží neztrácí na popularitě ani dnes.

Prada Candy

Hravá sladká vůně spojuje dívčí šarm a ženskou sexualitu. Tento parfém evokuje celou řadu pocitů: začíná pryskyřičným dřevitým akordem, který se pak proměňuje ve sladký karamel. Přestože jsou karamel a vanilka velmi sladké, nepůsobí dětinsky. Prada Candy je sofistikovaná, hřejivá, sladká a lehce pudrová kompozice. Tento parfém, jako lízátko, okamžitě zvedne náladu.

Gucci Bloom Aqua Di Fiori

Vůně rozkvetlé zahrady, ve které nádherné květiny vytvářejí úžasnou náladu. Svrchní tóny odhalují vodní zelené galbanum a jemná poupata černého rybízu. V srdci kompozice jsou tóny jasmínu, liány rangoonové a tuberózy známé z předchozí verze nejlepšího parfému Gucci Bloom, které v kombinaci se smyslným základem pižma a santalového dřeva zanechávají hřejivý závoj. Vůně je lehká a svěží, proto se hodí pro něžné a veselé dívky na léto, aby decentně podtrhla jejich mládí a krásu.

Hypnotic Poison Dior

O tom není pochyb, že nejlepší dámský parfém Hypnotic Poison s odvážnou a žhavou vonnou kompozici přitahuje pozornost všech kolem. Vonnou kompozici tvoří hořké mandle a vanilka. Bílé květy a ovoce činí tuto dámskou toaletní vodu na jedné straně sladkou a svěží. Protože je parfém velmi lehoučký, mírně skadlý a jemný, nikdy neomrzí. Hodí se k svetrům a svařenému vínu, proto se velmi skvěle nosí v zimě. Sladké parfémy si zamilujete, protože přinesou klid a nevšední pocit, že se vám vše daří!