_Bioderma ABCDerm je inovativní péče o dětskou pokožku od narození

Datum publikace: 01.07.2021

Děťátko se narodí s nevyzrálou pokožkou, která citlivě reaguje na zevní i vnitřní podněty. Pokožku dětí může ohrožovat rovněž slunce, různé chemické látky v tkaninách i v kosmetice, agresivní moč či stolice, ale též strava. Na dětskou pokožku rozhodně nepatří běžná kosmetika pro dospělé. Ale dokonce ani každá tzv. dětská péče nemusí být zcela dostatečnou. Sázkou na jistotu je Bioderma, která vyvíjí produkty pro tu nejcitlivější pokožku.

Pokožka kojenců je velice citlivou. Může být suchá, což pak obvykle vede k větší náchylnosti k atopickým ekzémům. Též bývá podrážděnou, může červenat či svědit. Nekvalitní nebo nevhodně zvolená kosmetika budete tyto projevy ještě více zhoršovat. Máme však volbu, která je tou správnou. Bioderma vyvinula speciální kosmetickou řadu určenou pro péči o pokožku miminek Bioderma ABCDerm. Ta vykazuje skvělé výsledky v preventivné péči, ale i na již vzniklé problémy pokožky novorozenců.

V řadě Bioderma ABCDerm najdete kompletní péči o pokožku novorozenců

Celá řada je snadno rozpoznatelná svojí tyrkysovou barvou obalů a etiket. Obsahuje mycí péči pro kojence. Sem patří například sprchový gel pro děti i šampon pro děti či čisticí ubrousky pro děti. Kosmetická řada pak obsahuje celou škálu hydratačních mlék a krémů, včetně tělového oleje pro děti. Zajímavostí je například ABCDerm krém Babysquam, který řeší problém šupin v pokožce hlavy dětí. Děti též často bojují s problémy na pokožce kolem rtů. Podráždí ji dudlík i okousávání hračky. Pro tento účel vyvinula Bioderma produkt ABCDerm Péri-oral.

Bioderma pro děti

Bioderma nabízí péči pro dětskou pokožku v několika svých řadách. Speciálně pro kojence a děti je určena řada ABCDerm. Hodí se pro citlivou pokožku novorozenců. Kosmetika pro děti pak nechybí ani v dalších řadách, například v řadě ATODERM určené pro atopickou a suchou pokožku, v řadě CICABIO pro oslabenou pokožku, či třeba v řadě PHOTODERM učené pro bezpečný pobyt na sluníčku. Tuto kvalitní kosmetiku pro děti za dobré ceny nabízí Notino.cz, a to včetně kompletní řady kosmetiky Bioderma ABCDerm.

 

Komerční sdělení

Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek