_4 tipy, jak se po porodu cítit zdravě a sexy

4 tipy, jak se po porodu cítit zdravě a sexy
Datum publikace: 27.10.2021
Autor: redakce

Po porodu se vaše postava změní. Zpět do formy ji vytvarujte pomocí správného jídelníčku, cvičení a vhodného spodního prádla.

1.   Oblékněte si bezešvé stahovací spodní prádlo

Bezešvé spodní prádlo je pohodlné a pomáhá vám s regenerací pokožky. Pokud je navíc stahovací, máte vyhráno. Jakto? Stáhne problémové partie, mezi které patří břicho, boky a zadeček. Vyberte si takové, které je vyrobeno z měkkého a prodyšného materiálu. Vyzkoušejte například stahovací prádlo Intimidea.

2.   Najděte si čas na pravidelné cvičení

Víme. Kolem miminka se naběháte až dost a naopak budete ráda, když si na chvíli v klidu sednete. Přesto je pravidelný sport něco jiného. Cvičení vám pomůže nejen zhubnout, ale také vás vrátí zpátky do formy. Do té fyzické i psychické. Zpevníte si zadeček, posílíte bříško a budete mít více enregie. A té teď budete potřebovat víc než dost.

3.   Dostatečně odpočívejte a relaxujte

Abyste tu byla pro své miminko v plné formě, nesmíte zapomínat na sebe a svůj odpočinek. První dny po porodu je to těžké. Ale do budoucna se snažte najít každý den alespoň pár minut pro sebe. Zkuste se dohodnout s manželem nebo babičkami na pravidelném hlídání. Během této doby dělejte cokoliv, co vám je příjemné. Klidně ji celou prospěte. Díky odpočinku budete krásnější a odrazí se to i na vaší postavě.

4.   Pravidelně a dobře jezte

Studené kafe k snídani...tedy k obědu...sušenka ke svačině a přesnídávka k večeři. Z takového jídelníčku nebude mít radost ani vaše tělo ani psychika. Abyste byla fit, pravidelně a vyváženě jezte. Pokud nemáte čas vařit, poproste babičky nebo si objednejte fitness krabičky. Díky kvalitnímu jídlu budete mít více energie, dobrou náladu a vaše tělo dostane všechny požadované živiny.

Komerční sdělení

Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek