_Trendy barvení 2020/2021: nejmódnější barvy a techniky

Trendy barvení 2020/2021: nejmódnější barvy a techniky
Datum publikace: 18.09.2020
Autor: redakce

Není žádným tajemstvím, že je atraktivní účes důležitou součástí vzhledu každé ženy. V neposlední řadě jsou módní barvení, pomocí kterých se rozkošné krásky promění k nepoznání. V tomto článku si promluvíme o moderních technikách barvení a trendy odstínech vlasů, které budeme moci pozorovat v nadcházející sezóně 2020/2021.

Barvy a odstíny

V trendu budou zcela odlišné odstíny - světlé a tmavé, klidné a jasné, což umožní najít každé ženě tu ideální variantu pro sebe. Pro světlovlasé ženy nabízejí mistři okouzlující blond odstíny - platinová a krémová blond, champagne, růžová blond, pšeničně-zlatá, popelavá blond. Dámy s tmavými vlasy si mohou vybrat módní barvení s jasnými akcenty - odstín mahagonu a vína, karmínové tóny, modré a hnědé nádechy, stejně jako prolinani těchto odstínů. Tendence jsou velmi rozmanité a zahrnují nejen světlé nebo tmavé tóny, jasné a barevné, ale také jejich kreativní kombinace. Například v trendu bude barvení s tmavými kořínky a světlými blond nebo bronzově zlatými konečky. Důležité je vybrat si kvalitní barvu na vlasy. https://makeup.cz/categorys/22813/

Nejpopulárnější techniky

Než si vyberete módní barvu, měla byste věnovat pozornost i špičkovým technikám, které budou populární v nadcházející sezóně - balayage, shatush, ombré, bronding, melírování atd. Tyto přístupy k barvení vlasů známe již několik let, ale v nové sezoně s novými odstíny budou konečné výsledky vypadat ještě atraktivněji a rozkošněji.

Balayage. Nádherná technika barvení, která nevychází z módy už po dobu několika sezón. Bude vypadat skvěle jak na krátkých, tak na dlouhých vlasech. Technika je vhodná pro jakýkoliv odstín, díky čemuž můžete zářit krásou a okouzlovat všech kolem sebe každý den. Vyhodou módního barvení balayage je zesvětlení pramenů, které se netvoří od kořínků. Zajímavý akcent určitě obnoví váš vzhled.

Ombré. Je to další technika, která se široce používá k dosažení požadovaného barveni se světlými akcenty. Tajemství spočívá v tom, že nezmění váš přirozený vzhled, pouze vytvoří atraktivní a měkký barevný přechod. K dosažení požadovaného účinku se při technice ombré používá několik odstínů - přirozený a tmavší (u kořenů), pak přechodný. Na konečky se aplikuje odstín, který je sytější a intenzivnější, což vytvoří požadovaný kontrast a ombré přechod na vlasech.

Shatush. V trendu je stále přirozenost, která se snadno dosahuje pomocí této špičkové techniky. Vlasy, jakoby vyšisované od slunce - takto můžete popsat efekt módního barvení shatush. Tato technika na vlasech vypadá velmi přirozeně a vytváří opravdu vynikající prolínání světlých a tmavých odstínů.

Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek