_Stella McCartney, dcera Paula McCartneyho, navrhla podprsenku pro ženy, které kvůli rakovině přišly o prsa. Inspirací jí bylo onemocnění její matky.

Stella McCartney, dcera Paula McCartneyho, navrhla podprsenku pro ženy, které kvůli rakovině přišly o prsa. Inspirací jí bylo onemocnění její matky.
Datum publikace: 11.10.2015

Stella McCartney byla svědkem onemocnění rakoviny prsu u své matky Lindy Louisy McCartney, která nemoci podlehla před sedmnácti lety. I proto má podprsenka ve svém názvu její jméno.

 

 The Louise Listening Bra, jak se podprsenka nazývá, je vyrobena z jemné růžové krajky a pro lepší komfort má zapínání vepředu. „Rakovina prsu je nejčastější rakovinou žen po celém světě. Všechny ženy mají informace o této nemoci, vědí, že existuje, a znají její hrůzy, přesto mnohé z nich zapomínají na prevenci a pravidelné kontroly, které by pomohly nemoc odhalit v její rané fázi,“ uvádí v tiskové zprávě Stella.

Podprsenka pro ženy po rakovině prsu

Snahou slavné návrhářky je nejen upozornit na toto onkologické onemocnění a apelovat na ženy, aby nepodceňovaly preventivní vyšetření, ale i zvýšit sebevědomí žen, které podstoupily odnětí prsu.
„Podprsenka vypadá skvěle, a to je pro sebevědomí žen důležité,“ doplňuje Stella.

 

 

 

Podprsenku si ženy mohou objednat na  www.stellamccartney.com , její cena je 115 Euro.
Zisk z prodeje podprsenky bude věnován nadaci zabývající se financováním centra pro ženy s karcinomem prsu a jejich rodinám se sídlem v Londýně.

 

Tváří kampaně se stala modelka Cara Delevingne.


Zdroj: www.stellamccartney.com 

Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek