_Obchodní podmínky

INTERNETOVÝ  OBCHOD
provozovaný společností
FOR BABY, spol. s r.o.,

se sídlem Plovdivská 3400, Praha 4 - Modřany, 143 00, IČ 25642651,
společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl C, vložka 57400


(dále jen „provozovatel“)


Kontaktní údaje:
FOR BABY, spol. s r.o., Komerční park Nupaky

251 01 Nupaky 466 (Praha-Východ)

Telefon: 244 402 665
Fax: 241 768 540
Email: eshop@forbaby.cz


1) Objednané zboží dodáváme pouze na území České republiky.

2) Objednávka:

Velice rádi vyhovíme všem Vašim požadavkům, avšak nemůžeme zaručit, že Vámi daný požadavek (např. barva, množství apod.) bude možné, dle skladových zásob, splnit. Součástí každé zpracované objednávky je faktura - daňový doklad a Záruční list - u výrobků, ke kterým je výrobce dodává.  

Potvrzení objednávky: Vaše objednávka bude potvrzena nebo Vám bude sděleno, že nejsme schopni Vaši objednávku vyřídit na Vámi udanou emailovou adresu neprodleně po doručení Vaší objednávky elektronickou poštou. Pokud odešlete objednávku o víkendu, státních svátcích, dnech volna bude Vaše objednávka potvrzena či Vám bude sděleno, že nejsme Vaši objednávku schopni vyřídit, emailovou zprávou následující pracovní den. Kupní smlouva vzniká okamžikem, kdy Vám Vaši objednávku potvrdíme.

Způsob dodání zboží: smluvní přepravní službou  jako obchodní balík nejpozději do 3 dnů ode dne potvrzení objednávky provozovatelem.

3) Forma platby:

Na dobírku v hotovosti přímo dopravci.

4) Balné a poštovné:

Poštovné 100,- Kč po celé ČR, balné neúčtujeme. Při objednání zboží v hodnotě nad 5.000,- Kč bez DPH jednou objednávkou je poštovné zdarma.

5) Ochrana osobních údajů:

Provozovatel prohlašuje, že veškeré údaje osobní povahy (jméno, příjmení, tel. čísla, emailové adresy a poštovní adresy) jsou důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu provozovatele  a nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či nijak zneužity. Osobní údaje jsou shromažďovány provozovatelem k obchodnímu  a marketingovému účelu.  
 
Provozovatel je oprávněn předat osobní údaje zákazníka třetí osobě jen v případě, že je to nezbytné k plnění smlouvy uzavřené se zákazníkem.

Zákazník objednáním zboží u provozovatele dává souhlas ke shromažďování  svých osobních údajů provozovatelem do 5 let ode dne poslední objednávky zákazníka. Zákazník má právo zažádat o vymazání osobních údajů z databáze provozovatele a to písemnou žádostí zaslanou na adresu sídla provozovatele.

6) Odstoupení od smlouvy:

Podle občanského zákoníku má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Tím, že oznámení o odstoupení v této lhůtě doručíte na adresu sídla provozovatele. Zboží je třeba doručit provozovateli na vlastní náklady. Pokud od smlouvy odstoupíte, nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu zašlete zpět na adresu: FOR BABY, spol.s r.o., Komerční park Nupaky, 251 01 Nupaky 466 (Praha-Východ).

Zboží zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou nebo libovolnou přepravní službou. Doporučujeme Vám zboží POJISTIT. Při zaslání dobírkou nebude zásilka provozovatelem přijata! Zboží musí obsahovat veškeré původní příslušenství - savičky, pítka, víčka, úchytky, u hracích dek a kombinovaných hraček všechny jejich příslušné díly apod. Po obdržení vráceného zboží, Vám obratem vrátíme zpět kupní cenu za zboží poštovní poukázkou nebo bankovním převodem.

Od smlouvy nelze odstoupit v případech stanovených občanským zákoníkem.

7) Záruční podmínky:

Záruční doba na zakoupené zboží činí 24 měsíců ode dne převzetí zboží. V případě, že zboží bude vykazovat vady, za které provozovatel odpovídá, musí být vady zboží  uplatněny nejpozději do konce záruční doby u provozovatele, a to tak, že odešlete zboží na adresu FOR BABY, spol.s r.o., Komerční park Nupaky, 251 01 Nupaky 466 (Praha-Východ) s popisem vady zboží a dokladem o koupi zboží. Reklamace Vám bude vyřízena do 30ti kalendářních dnů ode dne jejího obdržení. Po telefonické domluvě je možná i eventuální osobní návštěva a uplatnění reklamace v provozovně provozovatele. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení věci nebo jejích dílů způsobené používáním. Kratší životnost výrobku nelze považovat za vadu a nelze ji ani reklamovat.

Reklamační protokol ke stažení zde.

8) Ekologická likvidace:

Podmínky pro likvidaci hraček obsahujících baterie nebo elektronické součástky najdete na webových stránkách www.asekol.cz.

Datum publikace: 06.09.2011
Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek