Doporučujeme

Antikoncepce – metody

Rozmnožovací pud je jedním ze základních instinktů, kterým byl člověk od přírody vybaven. Bez něj by ...
 

Jak ovlivní konizace následné těhotenství?

Některé ženy se rozhodnou pro těhotenství poté, co podstoupily zákrok zvaný konizace. Jak může tento ...
 

Nejčtenější

Výtok v těhotenství má mnoho příčin

Mezi nejčastější příčiny výtoku v těhotenství patří hormonální nerovnováha. A to jak na začátku, tak ...
 

Co říká o povaze barva očí?

Barva očí je tím, co člověka na druhém může velmi upoutat. Není tak náhodou, že se barva očí velmi často dává do souvislosti s povahou člověka. Víte, jak na tom vy a vaši blízcí jste?

Modrá barva

Modrá barva očí je dávána do souvislosti s přívětivostí, optimismem a radosti ze života. Modroocí lidé prý bývají dobrými společníky a směřují k bezstarostnému způsobu života. Z hlediska zdraví jsou náchylní k onemocněním dýchacích cest, ledvin a srdce a také k revmatickým a alergickým potížím.

Hnědá barva

Hnědé oči ukazují na ochotné a obětavé lidi se silným charakterem, bystrým rozumem a inteligencí, kteří mají predispozice k oslabení nervového systému, onemocněním trávicích orgánů, žaludečním vředům, zácpě, nadýmání, zánětům žlučníku a apendixu.

Zelená barva

Zelená barva svědčí o výkonných cílevědomých lidech, kteří jsou otužilí a tvrdí a dovedou neochvějně usilovat o svoje cíle. „Zelená barva oka ve skutečnosti vlastně neexistuje. Zelené oko je modré a přes modrou barvu jsou ležící žluté skvrny nebo pásy. Žluté barvivo znamená v podstatě jedinou věc: může signalizovat sníženou funkci ledvin a špatný metabolismus kyseliny močové,“ popisuje primářka oční kliniky NeoVize Věra Kalandrová. 

Šedá barva

Šedé oči mají lidé s velkou mozkovou kapacitou a méně společenskými vlohami. Tato barva očí naznačuje sklony k onemocnění kůže a revmatismu.

Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek

Pro vložení příspěvku je nutné být přihlášen.
Přihlásit přes facebook
uživatel
heslo