_Miminka podle zvěrokruhu. Jaké povahové rysy bude mít vaše dítě?

Každé znamení zvěrokruhu má trochu jiné vlastnosti. Asi těžko plánovat těhotenství a narození dítka podle toho, jestli chceme mít doma berana, nebo raka. Je ovšem dobré vědět, jak k dětem přistupovat, podle toho v které dekádě jsme je přivedli na svět. Přinášíme malou nápovědu, která prozradí základní rysy jednotlivých osobností.

Datum publikace: 27.10.2017
Miminka podle zvěrokruhu. Jaké povahové rysy bude mít vaše dítě?

Beran (21.3. – 20.4.) - tvrdohlavý šéfík

V případě berana se připravte na velmi aktivní dítě, které chvíli nepostojí na jednom místě. Ne nutně to musí znamenat fyzickou aktivitu, potomek může být třeba velký myslitel a nebude mu chybět kreativita. Těm živějším je fajn nabídnout třeba dostatek sportu. Nezapomínejte, že když beran něco nechce, nemá cenu ho nutit. Jsou totiž pěkně tvrdohlaví. 

Býk (21.4. – 21.5.) - kliďas až na půdu

Dalo by se říct, že to je pravý opak berana. Býci nikam nespěchají a nic moc neřeší, jsou to spíše klidní flegmatici. Jsou to požitkáři, je dobré dopřávat jim smyslové zážitky podle libosti. Ovšem pozor, býčci nemají rádi změn, myslete na to i v případě stěhování nebo při první návštěvě školky. 

Jaká jsou nejoblíbeneější česká jména roku 2017? Na plné čáře vyhrála Eliška a Jan

Blíženec (22.5. -21.6.) - špatně soustředěný intelektuál

Blíženci se špatně soustředí. Jinak jsou ale chytří a budou svým rodičům dělat svými studijními výsledky nemalou radost. Ovšem je třeba brát na zřetel právě jejich nesoustředěnost a pracovat s ní od počátku. Mají velmi dobrou paměť a baví je skoro všechno. Jsou to tedy univerzální vojáci, kteří najdou dobré uplatnění. 

Rak (22.6. – 22.7.) - citlivý pečovatel

Ráci jsou cíťové, které položí sebemenší „zemětřesení“. Jejich psychika je velmi citlivá a zradu vám jen těžko odpouští. Je tedy dobré takovému rakovi nikdy nelhat. Navíc jsou to děti, které rády pomáhají a rády si chodí po pomazlení. Rak také rád o něco pečuje, ať je to zvířátko, nebo třeba truhlík s květinou.

Lev (23.7. - 22.8.) - tvrdošíjný sluníčkář

Pozor na lvy, jejich povaha je poněkud výbušnější, v pubertě může nastat problém, tvrdošíjně si totiž stojí za svou pravdou. Jsou to malí nezbedové, kteří rádi provádějí nejrůznější rošťárny. Lev nemá rád lež a nespravedlnost. Jsou to takoví malí sluníčkáři. Můžou se vydat také na uměleckou dráhu, mají rádi recitaci, nebo třeba tanec. 

Panna (23.8. – 22.9.) - chladná matematička

Tohle znamení je spíš chladné. Nevyhledává tulení, mazlaní, objímaní a podobně. Jednoduše nedává moc najevo své emoce. Děti ve znamení panny nemají rády improvizaci a chtějí kolem sebe samou dokonalost. Všechno potřebuje mít pečlivě připravené. Často se hodí pro technické obory, mají rádi třeba matematiku. 

Váhy (23.9. – 23.10.) - módní estét

Už od malička se u tohoto znamení projevuje estetické cítění. Rozhodně se jim nesnažte vybírat oblečení nebo co si dají ke svačině. Potřebuji svobodu volby. Pro své estetické cítění by se mohly uplatnit nejen v módním byznysu, ale třeba i v umění. Bez přátel se budou cítit osaměle. Vždycky kolem sebe mají hodně kamarádů. 

Štír (24.10. – 22.11.) - výbušný šikula

Osobnosti ve znamení štíra potřebují pocit, že jsou milování, jsou to citlivé dušičky. Svoje nitro ale nedávají jen tak na odiv světu. Ovšem pozor, výbuchy vzteku jsou u štírků na denním pořádku. Jsou tvůrčí a potřebují dostatek prostoru pro to, aby mohli ukázat svoji kreativitu, ať je to kreslení, nebo rukodělná práce. 

Střelec (23.11 – 22.12.) - vůdce smečky a třídní šašek

Lumpíci, kteří budou za třídního šaška. Mají rádi pozornost a neustále potřebují dělat nějaké srandičky. Tyhle děti jsou pořádně upovídané a nemají žádný problém s navazováním nových kontaktů a přátelství. Problém u nich může být problém s autoritami. Jsou spíš vůdčí typy. 

Kozoroh (22.12 – 20.1.) - inteligentní solitér

Kozorohové bývají často napřed před ostatními. Nepreferují své vrstevníky, najdete je často mezi staršími kamarády. Jsou chytří, vyhrávají nejrůznější soutěže a dokážou studovat i několik vysokých škol najednou a ve všem mají potřebu být nejlepší. 

Vodnář (21.1. – 20.2) -  originální despota

Vodnáři jsou velmi inteligentní a dobře se uplatňují v různých technických oborech. Rádi si taky všechno dělají po svém. Mají roztodivné koníčky a někdy i neobvyklý styl oblékání. Potřebují vyčnívat a na věci mají vlastní názor. Ne každého si pustí pod kůži. Pokud dostanou prostor, překvapí nápady. 

Ryby (21.2. – 20.3.) - čekatel na lásku

Ryby jsou velmi emocionální a citlivé. Jejich psychika je velmi křehká a snadno narušitelná. Milují svoji rodinu a domov. Jsou to velmi hodná a laskavá stvoření, která se ráda o všechny a o všechno starají. Potřebuji hodně lásky, pochopení a rozmazlování.

Autor: Zuzana Zelenková

Diskuze ke článku
Vložit nový příspěvek