SOUTĚŽ: Vyhrajte měsíční zásobu ochucených vod Magnesia RED

Magnesia RED je ochucená minerální voda s přírodním hořčíkem doplněna o lákavé příchutě červeného ovoce – malina, jahoda, grapefruit a brusinka. Nově je obohacená o vitamíny B3, B6 a B12, které především v náročných letních měsících podpoří namáhaný organismus.

Vitaminy B3 (niacin), B6 a B12 totiž pomáhají zvládat únavu a vyčerpání, podporují imunitu a mají pozitivní vliv na využívání energie. Každý doušek této ochucené minerální vody navíc zaručí zážitek pro vaše smysly.


Zdroj: Magnesia

Magnesia RED přispívá nejen k udržení pitného režimu, ale navíc je nízkokalorická, takže si ji můžete dopřát každý den bez výčitek a omezení. Potřebnou sílu přírodního hořčíku a vitamínů Vaše tělo ocení. Nová Magnesia RED je tak na léto to pravé.

Obsah jednotlivých vitamínů B na 100 ml

 • Niacín 2,40 mg*
 • Vitamín B6 0,21 mg*
 • Vitamín B12 0,38 ?g*

*15 % referenční hodnoty příjmu

Vitaminy B3 (niacin), B6 a B12 přispívají k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitaminy B6 a B12 přispívají k normální funkci imunitního sysému

 Soutěžní otázka: V jakých příchutích je Magnesia RED dostupná?

a) Malina, Jahoda, Grapefruit, Rybíz
b) Malina, Třešeň, Grapefruit, Brusinka
c) Malina, Jahoda, Grapefruit, Brusinka
Jméno a přijmení
Email

Na jednoho autora správné odpovědi čeká měsíční zásoba ochucených vod Magnesia RED smile
 • Vyhlašovatel a pořadatel
  Vyhlašovatelem a pořadatelem soutěže je web www.abctehotenstvi.cz 
 • Výhra
  Do soutěže je vložena následující výhra: "Pitný režim na měsíc s Magnesií"
 • Vyhodnocení a zveřejnění výsledků soutěže
  Správné odpovědi budou vylosovány minimálně po skončení soutěže pořadatelem. Výsledky soutěže budou zveřejněny na www.abctehotenstvi.cz . Bude uvedeno křestní jméno a první písmeno příjmní vyhrávajícího.
 • Účast v soutěži
  Soutěže o jednotlivé výhry se mohou zúčastnit všechny fyzické osoby s trvalým bydlištěm na území České republiky, starší 18 let.
 • Podmínky získání výher
  Danou výhru: „Pitný režim na měsíc s Magnesií". Vyhraje jeden autor správné, kterého vylosuje pořadatel.
 • Doručení výhry
  Výhra bude výherci zaslána jako obyčejná poštovní zásilka nejpozději do 30 dnů po zveřejnění výherce na adresu výherce. V případě, že se výhra vrátí odesílateli z důvodu nedoručitelnosti či nevyzvednutí výhercem, propadá ve prospěch pořadatele soutěže a výherce nemá nárok na náhradu v podobě náhradního plnění. V případě ztráty zásilky s výhrou při jejím doručování (v poště), nemá výherce právo na náhradní plnění.
 • Další podmínky soutěže
  Místo výhry není možné požadovat finanční plnění. Výhru nelze vymáhat soudní cestou, tzn. na výhru není právní nárok. Vymáhání účasti v soutěži soudní cestou je vyloučeno. Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s výhrou a jejím užíváním. Pořadatel neodpovídá za vady poskytnutých výher a v případě vad výhry není povinen výherci poskytnout náhradní plnění.
 • Porušení pravidel
  Za porušení pravidel se považuje především vícenásobná účast v soutěži, tzn. zejména vytváření fiktivních účtů na internetové stránce www.abctehotenstvi.cz.
 • Vyloučení ze soutěže
  Ze soutěže jsou vyloučeni všichni účastníci, kteří jakýmkoliv způsobem nevyhoví těmto pravidlům soutěže. V případě porušení pravidel soutěže bude účastník soutěže, jenž tyto pravidla porušil, ze soutěže vyřazen.
 • Práva a povinnosti pořadatele
  Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž zkrátit, prodloužit, přerušit nebo zrušit či změnit její podmínky. Podmínky, jakož i jejich případné změny či oznámení k soutěžícím jsou zveřejněny na internetových stránkách www.abctehotenstvi.cz. Pořadatel si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodovat s konečnou platností dle vlastního uvážení. Pořadatel si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí ve všech záležitostech souvisejících s pořádáním soutěže, a to včetně jejího přerušení, odvolání či úpravy jejích podmínek.
 • Souhlas se zasíláním marketingových informací Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas pořadateli se zasíláním marketingových informací.